Logo

Tomb Raider - nowy zwiastun z Alicią Vikander już w sieci

Już jest! W sieci można oglądać najnowszy zwiastun wyczekiwanej produkcji "Tomb Raider", w którym główną rolę zagrała zjawiskowa Alicia Vikander! Pełen akcji trailer zapowiada widowisko, w którym na pewno nie zabraknie emocji, a jeśli dodamy do tego piękną, młodą aktorkę, to z całą pewnością warto już niebawem wybrać się do kina. Nowy zwiastun "Tomb Raidera" możecie zobaczyć poniżej.
Przypomnijmy, że akcja filmu będzie toczyć się głównie w Japonii. Młoda i waleczna Lara wyruszy na poszukiwania swojego ojca, który zaginął gdzieś w okolicach grobowca u wybrzeży japońskiej wyspy. Lara będzie musiała zmierzyć się z wieloma wrogami i rozwiązać wiele zagadek, aby przetrwać i odnaleźć ojca. Obok Alici Vikander w produkcji zobaczymy także Waltona Gogginsa, Daniela WuDominica Westa oraz Kristin Scott Thomas. Reżyserią "Tomb Raidera" zajął się Roar Uthaug. Premiera filmu już 6 kwietnia w polskich kinach!

Tomb Raider - nowy zwiastun z Alicią Vikander już w sieci Tomb Raider - nowy zwiastun z Alicią Vikander już w sieci Tomb Raider - nowy zwiastun z Alicią Vikander już w sieci

2018-01-19 - M.Niakas

0

Komentarze do:
Tomb Raider - nowy zwiastun z Alicią Vikander już w sieci

Podobne artykuły i galerie