Logo

"The BFG" - w sieci pojawił się nowy zwiastun filmu Spielberga

Jeżeli przy jakimkolwiek filmie pojawi się nazwisko Spielberg, możemy być pewni, że czeka nas znakomity seans filmowy. Po raz kolejny ten sławny i utalentowany reżyser, stworzył film familijny pod nazwą „The BFG – Bardzo Fajny Gigant”. Produkcja jest przede wszystkim oparta na książce dla dzieci napisaną przez Roalda Dahla. W Polsce powieść ta została wydana pod nazwą „Wielkomilud”. Scenariuszem do filmu zajęła się Melissa Mathison, która współpracowała ze Stevenem Spielbergiem podczas kręcenia „E.T.”

"The BFG" - w sieci pojawił się nowy zwiastun filmu Spielberga "The BFG" - w sieci pojawił się nowy zwiastun filmu Spielberga

Film opowiada historię olbrzyma, który jest niezwykle sympatyczną i miłą dla innych postacią, w przeciwieństwie do swoich pozostałych kolegów olbrzymów. Poznaje on pewną dziewczynkę z Londynu – Sophie , podczas ciężkiego kryzysu w Anglii i z biegiem czasu stają się prawdziwymi przyjaciółmi. Olbrzym będzie niezwykle pomocny dla swojej towarzyszki i będzie dla niej wielkim wsparciem podczas ciężkich chwil.
W sieci pojawił się właśnie najnowszy zwiastun filmu „The BFG-Bardzo Fajny Gigant”. Premiera produkcji w Polsce odbędzie się 1 lipca 2016 roku.

"The BFG" - w sieci pojawił się nowy zwiastun filmu Spielberga

2016-04-07 - M.Niakas

0

Komentarze do:
"The BFG" - w sieci pojawił się nowy zwiastun filmu Spielberga

Podobne artykuły i galerie