Logo

"Super 8" - Steven Spielberg i J.J. Abrams opowiadają o filmie

Zapraszamy do zapoznania się z wypowiedziami Steven Spielberg i J.J. Abrams na temat fantastycznonaukowego thriller pod tytułem "Super 8". Pierwszy z wymienionych filmowców odpowiada za produkcję tego film, natomiast drugi - za jego scenariusz i reżyserię. Światowa premiera "Super 8" miała miejsce wczoraj. Na ekranach polskich kin zadebiutuje 17 czerwca.

"Super 8" "Super 8"

Akcja filmu rozgrywa się w 1979 roku, kiedy dowództwo Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych zarządza blokadę części terenu znanego jako Strefa 51. Wszystko, co znajduje się na zamkniętym obszarze ma zostać przetransportowane do tajnego obiektu w stanie Ohio. Pod przewożący materiały pociąg wpada ciężarówka. Dochodzi do ogromnego wybuchu, w wyniku którego zniszczony zostaje oba pojazdy. Jednak jeden z wagonów unika eksplozji, a z jego środka dobiega głośny łomot...
W obsadzie amerykańskiej produkcji znaleźli się także: Elle Fanning, Amanda Michalka, Kyle Chandler, Ron Eldard, Noah Emmerich, Joel Courtney, Gabriel Basso, Katie Lowes, Marco Sanchez, Ryan Lee, Graham Clarke czy James Hébert.

"Super 8" "Super 8"
"Super 8" "Super 8"

2011-06-11 - D. Pęgiel

0

Komentarze do:
"Super 8" - Steven Spielberg i J.J. Abrams opowiadają o filmie

Podobne artykuły i galerie