Logo

Serialowa jesień - co nas czeka?

Jesień to czas wysypu seriali. Telewizję całą armią opanowują nowe sezony znanych już produkcji. Nie brakuje również nowości. Prezentujemy Wam wybrane tytuły, które albo już w tym tygodniu rozpoczęły swoją emisję, albo ich premierowe odcinki są tuż przed nami. Zestaw zapowiada się imponująco i najprawdopodobniej zapewni całej masie serialowych maniaków moc niezapomnianych wrażeń. To jak? Co będziecie oglądać tej jesieni?
“Jak poznałem waszą matkę” – 23 września

Serialowa jesień ? co nas czeka? Serialowa jesień ? co nas czeka?

Przygoda dobiega końca. Przed nami dziewiąty i zarazem ostatni sezon popularnego sitcomu pt. „Jak poznałem waszą matkę”. Producenci zapowiadali, że nareszcie będzie nam dane się dowiedzieć, jak to z tą matką naprawdę było. Przypomnijmy tym, którzy być może spędzili ostatnie lata w odosobnieniu i z dala od cywilizacji – serial ten opowiada o próbach znalezienia odpowiedniej narzeczonej dla Teda. Ted po latach wspominając te poszukiwania, opowiada dzieciom o swoich przyjaciołach, perypetiach i o tym, jak poznał ich matkę. Klei się z tego cała, kilkusezonowa historia, jednak my wciąż nie poznajemy jej finału.
“Agents of S.H.I.E.L.D” - 24 września

Serialowa jesień ? co nas czeka? Serialowa jesień ? co nas czeka?

To serial, który powinien zainteresować szczególnie fanów komiksów. Jego twórcą jest sam Joss Whedon, mężczyzna odpowiedzialny za sukces „Avengersów”. Akcja rozgrywa się oczywiście w uniwersum Marvela. W głównej roli wystąpił tu Clark Gregg, który wcielił się w postać agenta Phila Coulsona dowodzącego małym oddziałem świetnie wytrenowanych agentów zajmujących się naprawdę osobliwymi i dziwacznymi sprawami.
„The Crazy Ones” – 26 września

„The Crazy Ones” to propozycja niezwykle ciekawa między innymi za sprawą grających tu aktorów. W głównych rolach zobaczymy tu bowiem uznanego filmowego aktora komediowego, Robina Williamsa i niegdyś bardzo popularną gwiazdę młodzieżową, której sława niestety już przeminęła – Sarę Michelle Gellar. Para zagra tu kolejno – właściciela agencji reklamowej i prawdziwego geniusza reklamy w jednym oraz jego córkę. Rzecz powstała dla stacji CBS.
„Masters of Sex” – 29 września

Serialowa jesień ? co nas czeka? Serialowa jesień ? co nas czeka?

Całkiem nowa i świeża propozycja od stacji Showtime. Tytuł może być nieco mylący. „Masters of Sex” nie będzie typowo erotyczną produkcją, a serialem opowiadającym o pionierach w badaniach nad ludzką seksualnością dającym początek seksualnej rewolucji. Głównymi postaciami będą tu doktor Masters i jego asystentka. To kolejna po „Mad Men” ostra serialowa historia o latach 60. dwudziestego wieku. W rolach głównych: Michael Sheen oraz Lizzy Caplan.
„Homeland” – 29 września

Serialowa jesień ? co nas czeka? Serialowa jesień ? co nas czeka?

Trzeci sezon “Homeland” startuje już w niedzielę. Serial jak do tej pory zdobył aż pięć Złotych Globów. Na ostatniej gali rozdania Emmy statuetkę zgarnęła odtwórczyni głównej roli – Claire Danes. Pierwszy sezon tejże produkcji przyniósł wielki sukces jej twórcom, drugi wzbudził już mieszane uczucia. Jak będzie w przypadku trzeciego? Przypomnijmy, że rzecz dotyczy uznanego bohatera Iraku, który konfrontuje się z agentką CIA podejrzewającą go o zdradę.
„American Horror Story” – 9 października

Serialowa jesień ? co nas czeka? Serialowa jesień ? co nas czeka?

Już z początkiem października na ekrany powróci także “American Horror Story”. Trzeci sezon popularnego serialu zapowiada się smakowicie. Widzowie będą mieli okazję przenieść się w XIX wiek, w czasy rządów wiedźm. W obsadzie znalazły się takie aktorki, jak: Jessica Lange, Kathy Bates czy Anna Basset. Serial produkowany jest przez stację FX, w Polsce wyświetla go kanał FOX. Przypomnijmy, że produkcja jest tak zwaną antologią, czyli z każdym sezonem otrzymujemy nową historię z nowymi aktorami.
“The Walking Dead” – 13 października

Serialowa jesień ? co nas czeka? Serialowa jesień ? co nas czeka?

Na wielki powrót żywych trupów czeka całe zatrzęsienie fanów seriali. To już czwarty sezon hiperpopularnej produkcji i chyba najlepszej współcześnie propozycji opowiadającej o zombiakach. Serial powstaje pod szyldem stacji AMC.
Jego twórcy dokładają wszelkich starań, by całość wypadła jak najbardziej wiarygodnie – stąd między innymi tak ogromna publika czekająca na każdy odcinek.

Serialowa jesień ? co nas czeka? Serialowa jesień ? co nas czeka?
Serialowa jesień ? co nas czeka? Serialowa jesień ? co nas czeka? Serialowa jesień ? co nas czeka? Serialowa jesień ? co nas czeka? Serialowa jesień ? co nas czeka? Serialowa jesień ? co nas czeka? Serialowa jesień ? co nas czeka?

2013-09-27 - D. Jędrzejewska

0

Komentarze do:
Serialowa jesień - co nas czeka?

Podobne artykuły i galerie