Logo

Salma Hayek - powróciła dzięki Oliverowi Stone'owi

To dobra wiadomość dla entuzjastów kobiecego piękna. Popularna niegdyś aktorka i gorąca seksbomba oświadczyła, że wrócił jej entuzjazm do grania w filmach. Wcześniej straciła już ochotę do pojawiania się na planie, aktorstwo przestało ją cieszyć jak lata temu, gdy osiągała największe sukcesy. Dzisiaj 45-letnia gwiazda zalicza wielki powrót. Co się zmieniło? Ponoć to reżyser Oliver Stone obudził w niej ponownie gwiazdę filmową.

Salma Hayek - powróciła dzięki Oliverowi Stone'owi Salma Hayek - powróciła dzięki Oliverowi Stone'owi

Przed filmem "Savages: Ponad bezprawiem" Hayek uznała, że czas już na emeryturę.
Co prawda pojawiała się czasem w drobniejszych produkcjach, przestała już jednak traktować aktorstwa na poważnie. Oliver Stone obsadził ją w roli szefowej kartelu narkotykowego, poradziła sobie świetnie, a teraz ma ochotę na kolejną ważną rolę.
Sam film zbiera niezłe recenzje, do naszych kin trafi 28 września. Oprócz "Savages" Hayek ostatnio wystąpiła również w komedii pt. "Here Comes the Boom" (premiera 30 listopada).

Salma Hayek - powróciła dzięki Oliverowi Stone'owi Salma Hayek - powróciła dzięki Oliverowi Stone'owi
Salma Hayek - powróciła dzięki Oliverowi Stone'owi Salma Hayek - powróciła dzięki Oliverowi Stone'owi Salma Hayek - powróciła dzięki Oliverowi Stone'owi Salma Hayek - powróciła dzięki Oliverowi Stone'owi Salma Hayek - powróciła dzięki Oliverowi Stone'owi

2012-08-30 - D. Jędrzejewska

0

Komentarze do:
Salma Hayek - powróciła dzięki Oliverowi Stone'owi

Podobne artykuły i galerie