Logo

?Robin Hood" oczami Ridleya Scotta z Russelem Crowem i Cate Blanchett

Nową wersję „Robin Hooda” ("Nottingham") reżyseruje Ridley Scott. Premiera polska i światowa zaplanowana jest na ten sam dzień – 14 maja 2010 roku. Obecnie pojawił się pierwszy zwiastun filmu.
Ridley Scott przedstawi nam zupełnie nową wersję legendy o Robin Hoodzie. Konwencja ta sama, ale postacie w innej odsłonie. Zawsze prawy i szlachetny Robin Hood, ukaże nam swoją o wiele gorszą naturę niż wcześniej. Straszny szeryf Nottingham będzie za to postacią o wiele bardziej przyjazną, niż we wcześniejszych wersjach kinowych i animowanych.

Cate Blanchett Cate Blanchett

Główną rolę w filmie zagra Russel Crowe. W postać pięknej lady Marion wcieliła się Cate Blanchett. Obok nich na ekranie pojawią się: Mark Strong, Kevin Durand, Scott Grimes i Alan Doyle.

Cate Blanchett Cate Blanchett

Cate Blanchett to australijska aktorka, która dostała Oscara za drugoplanową rolę w filmie „Aviator”. Wielokrotnie była też nominowana do Nagrody Akademii Filmowej m.in. za role w filmach: „Notatki o skandalu”, „Elizabeth: Złoty Wiek”. W 2008 roku mogliśmy zobaczyć ją w „Ciekawym przypadku Benjamina Buttona”, a już w maju poznamy jej nowe wcielenie. 

Cate Blanchett Cate Blanchett Cate Blanchett Cate Blanchett Russel Crowe - Robin Hood

2009-12-16 - A. Sumarowska

0

Komentarze do:
?Robin Hood" oczami Ridleya Scotta z Russelem Crowem i Cate Blanchett

Podobne artykuły i galerie