Logo

Rihanna - powstanie film o życiu piosenkarki

Rihanna – ta 27-letnia piosenkarka, jest gwiazdą światowego formatu i dzięki kilkuletniej pracy w branży muzycznej, udało jej się „zdobyć” miliony fanów na całym świecie oraz imponujące nagrody muzyczne. Wyniki sprzedaży jej płyty mówią również same za siebie – ostatni album „ANTi”, wydany pod koniec stycznia tego roku, pokrył się platyną już drugiego dnia od publikacji w serwisie Tidal. Ponadto gwiazda słynie z przyjaznego stosunku do swoich fanów, z którymi chętnie rozmawia i się fotografuje. Nic więc dziwnego, że w końcu ktoś postanowił zekranizować jej życie.
Reżyser znany z filmu „Battleship: Bitwa o ziemię” – Peter Berg, zapragnął stworzyć film o Rihannie, który przede wszystkim miałby opowiadać o tym jak młoda dziewczyna z Barbadosu stała się nagle wielką sławą. Jeśli wszystko pójdzie po myśli reżysera, Rihanna dołączy do innych gwiazd, które postanowiły zrobić film o swoim życiu. Jednakże, póki co, planowana produkcja nie ma nawet tytułu.

Rihanna – powstanie film o życiu piosenkarki Rihanna – powstanie film o życiu piosenkarki Rihanna – powstanie film o życiu piosenkarki

2016-04-15 - M.Niakas

0

Komentarze do:
Rihanna - powstanie film o życiu piosenkarki

Podobne artykuły i galerie