Logo

Rick Reed "Wściekły" - konkurs dla Czytelników o mocnych nerwach!

Kiedy amerykański policjant z trzydziestoletnim doświadczeniem w wydziale kryminalnym zaczyna pisać książki, możemy być pewni, że ma on w zanadrzu do opowiedzenia mrożące w żyłach historie. Rick Reed w ciągu swojej kariery ścigał już seryjnych morderców i na co dzień mierzył się z ich psychopatycznymi działaniami. W powieści pt. "Wściekły" wydanej pod szyldem Prószyński i S-ka podzielił się tym niecodziennym doświadczeniem. Książka jest już do nabycia w księgarniach.


Bohaterem "Wściekłego" jest detektyw Jack Murphy. To on próbuje dopaść niebezpiecznego mordercę, by jednak tego dokonać, musi znaleźć odpowiedź na pytania: jaki jest cel tych zbrodni? Czemu służy śmierć kolejnych osób zabijanych z niepojętym okrucieństwem? Czy wybór ofiar jest przypadkowy? A może rządzi nim jakiś tajemniczy schemat? Na początku śledztwa Murphy nie zdaje sobie jeszcze sprawy, że wszystkie odpowiedzi znajdują się na wyciągnięcie ręki. Niebezpiecznie blisko. Nakładem Prószyńskiego w cyklu książek o seryjnych mordercach do tej pory ukazały się: „Rzeźbiarz” i „Palownik” Gregory’ego Funaro oraz „Seryjny” Johna Lutza.

Rick Reed "Wściekły" - premiera książki i konkurs dla Czytelników Banzaj.pl Rick Reed "Wściekły" - premiera książki i konkurs dla Czytelników Banzaj.pl

My mamy do rozdania aż pięć egzemplarzy książki Ricka Reeda pt. "Wściekły". Aby wygrać jeden z nich, wystarczy podesłać maila na adres konkurs@banzaj.pl. Wśród przesłanych wiadomości wylosujemy pięciu nagrodzonych szczęśliwców. Na Wasze maile czekamy do niedzieli (25 sierpnia).

Rick Reed "Wściekły" - premiera książki i konkurs dla Czytelników Banzaj.pl

2013-08-20 - D. Jędrzejewska

0

Komentarze do:
Rick Reed "Wściekły" - konkurs dla Czytelników o mocnych nerwach!

Podobne artykuły i galerie