Logo

Ready Player One - film Spielberga w widowiskowej zapowiedzi

Już niebawem do kin wejdzie jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji sci-fi tego roku, w reżyserii Stevena Spielberga. Film "Ready Player One" przeniesie nas do 2045, gdzie planeta Ziemia zmierza ku zagładzie. Jedyna rozrywką ludzi, żyjących w chaosie, jest wirtualna rzeczywistość OASIS. Główny bohater Wade otrzyma misję w świecie OASIS, aby uratować świat i przejąć kontrolę nad uniwersum stworzonym przez miliardera Jamesa Hallidaya. Poniżej zobaczycie zwiastun.
Jeśli uważnie oglądaliście trailer, możecie zobaczyć kilka odniesień do kultowych gier oraz filmów (m.in.: "Jurrasic Park", "Tomb Raider", "Gwiezdne Wojny") . Tak zwane "easter eggs" to efekt współpracy z wytwórniami - Disney, Universal, Fox, Paramount, czy też 20th Century Fox. Wygląda na to, że szykuje się naprawdę wyjątkowe dzieło Spielberga! Premiera "Ready Player One" w kinach już 6 kwietnia!

Ready Player One - film Spielberga w widowiskowej zapowiedzi Ready Player One - film Spielberga w widowiskowej zapowiedzi Ready Player One - film Spielberga w widowiskowej zapowiedzi

2018-03-18 - M.Niakas

0

Komentarze do:
Ready Player One - film Spielberga w widowiskowej zapowiedzi

Podobne artykuły i galerie