Logo

Paweł Mirosław Szlachetko, "Adwokat spraw ostatnich" - kryminał w dobrym stylu już w sprzedaży

Lubicie kryminały? Mamy dla was kolejną propozycję. Oto do księgarń trafiła najnowsza książka Pawła Mirosława Szlachetko pt. "Adwokat spraw ostatnich. Kontrakt" wydana przez Prószyński i S-kę. Powieść reklamowana jest hasłem: Jeśli po śmierci dopadną cię dawne kłopoty, znajdź adwokata spraw ostatnich. Bo w świecie żywych nie poradzisz sobie sam. Ten intrygujący slogan zapowiada mariaż dwóch poczytnych gatunków: kryminału i horroru właśnie.

Paweł Mirosław Szlachetko, "Adwokat spraw ostatnich" - kryminał w dobrym stylu już w sprzedaży Paweł Mirosław Szlachetko, "Adwokat spraw ostatnich" - kryminał w dobrym stylu już w sprzedaży

Rzecz zaczyna się w jednym z kościołów, w którym zostają odkryte zwłoki młodej kobiety. Ułożono je na wyrysowanym krwią pentagramie. Trup to jednocześnie wymowny ślad, który pomaga wpaść na trop międzynarodowej afery, bezskutecznie rozpracowywanej przez Europol. Rozwiązać zagadkę próbuje policjantka z tajemniczymi powiązaniami oraz adwokat, który stracił wiarę w prawo i nie zamierza pomagać policji. W niebezpiecznej grze musi wziąć jednak udział, bo od niej zależy jego życie.

Paweł Mirosław Szlachetko, "Adwokat spraw ostatnich" - kryminał w dobrym stylu już w sprzedaży

Paweł Mirosław Szlachetko to autor serii słuchowisk radiowych „Teatrzyk Zielone Oko” w radiowej Trójce oraz twórca cyklów reportaży: „Zabijałem dla mafii”, „Śladami złodziei aniołów”, „Najwięksi polscy zbrodniarze”. Znany jest także jako scenarzysta telewizyjny i filmowy, a także pisarz. Na koncie ma takie powieści, jak: Poker morderców” (jako Arthur Ray), „Zwerbowana miłość”, „Zwerbowana miłość. Ucieczka”, „Ballada o kuternogach”, „Wichrołak”.


2014-11-20 - D. Jędrzejewska

0

Komentarze do:
Paweł Mirosław Szlachetko, "Adwokat spraw ostatnich" - kryminał w dobrym stylu już w sprzedaży

Podobne artykuły i galerie