Logo

Paula Hawkins, "Dziewczyna z pociągu" - premiera bestsellerowego thrillera psychologicznego

To właśnie dzisiaj do polskich księgarń trafił prawdziwy światowy bestseller. Statystyki książki mówią same za siebie - 2 miliony egzemplarzy sprzedanych w samych Stanach Zjednoczonych, ponad 1 milion w Wielkiej Brytanii, prawa do książki sprzedane do 47 krajów, a na koniec... film obecnie realizowany przez wytwórnię DreamWorks z główną rolą Emily Blunt. To nadal nie wszystko!

Paula Hawkins, "Dziewczyna z pociągu" - premiera bestsellerowego thrillera psychologicznego Paula Hawkins, "Dziewczyna z pociągu" - premiera bestsellerowego thrillera psychologicznego

"Dziewczyna z pociągu" Pauli Hawkins okazała się najszybciej sprzedającym się debiutem dla dorosłych w historii brytyjskiego rynku. W Stanach Zjednoczonych aż co 6 sekund ktoś kupuje jej egzemplarz. W Polsce książka ukazała się pod szyldem Świata Książki. Tak brzmi zarys fabuły: Rachel codziennie dojeżdża do pracy tym samym pociągiem. Pociąg zawsze zatrzymuje się przed tym samym semaforem, dokładnie naprzeciwko szeregu domów. Zaczyna się jej nawet wydawać, że zna mieszkańców jednego z nich. "Jess" i "Jason„ - tak ich nazywa. Uważa, że ich życie jest doskonałe. Gdyby mogła być szczęśliwa jak oni. Każdy dzień wygląda tak samo. Ale pewnego dnia widzi coś wstrząsającego. Widzi tylko przez chwilę, bo pociąg rusza. Wszystko się zmienia. Rachel ma okazję stać się częścią życia ludzi, których obserwowała z daleka. Teraz się przekonają, że jest kimś więcej niż tylko dziewczyną z pociągu. Recenzje są jednoznaczne. O powieści mówi się, że trzyma w napięciu, jest nieprzewidywalna i totalnie wciągająca. Dacie się przekonać?

Paula Hawkins, "Dziewczyna z pociągu" - premiera bestsellerowego thrillera psychologicznego

2015-10-21 - D. Jędrzejewska

0

Komentarze do:
Paula Hawkins, "Dziewczyna z pociągu" - premiera bestsellerowego thrillera psychologicznego

Podobne artykuły i galerie