Logo

Marylin Manson - muzyk podał oficjalną datę premiery i nazwę nowej płyty

Po wydanej w 2015 roku płyty, Marylin Manson udowodnił, że jego muzyka nadal jest na fali, a rzesze fanów wciąż go wspierają. Wokalista niedawno odebrał również nagrodę magazynu „Alternative Press”, która dla muzyka jest zdecydowanie jedną z najważniejszych w całej jego muzycznej karierze. „Dziękuję wszystkim fanom i całemu Alternative Press, ponieważ to jedyna nagroda, którą naprawdę postawie sobie na półce” – powiedział Manson podczas wywiadu.
To jednak nie wszystko, ponieważ muzyk postanowił podzielić się z dziennikarzem kilkoma informacjami odnośnie jego nowej płyty! Nowy krążek Marylina Mansona będzie zatytułowany „Say10”, natomiast jego premiery możemy się spodziewać na walentynki – 14 lutego 2017 roku. Choć do premiery pozostało jeszcze sporo czasu, to wierzymy, że warto czekać!

Marylin Manson – muzyk podał oficjalną datę premiery i nazwę nowej płyty Marylin Manson – muzyk podał oficjalną datę premiery i nazwę nowej płyty Marylin Manson – muzyk podał oficjalną datę premiery i nazwę nowej płyty

2016-07-20 - M.Niakas

0

Komentarze do:
Marylin Manson - muzyk podał oficjalną datę premiery i nazwę nowej płyty

Podobne artykuły i galerie