Logo

Lucy - sequel filmu sci-fi ze Scarlett Johansson jednak powstanie

W 2014 roku na ekranach kin, zadebiutowała produkcja sci-fi „Lucy”, w której główną rolę zagrała jedna z najpiękniejszych aktorek hollywodzkich – Scarlett Johansson. Choć krytycy niezbyt przychylnie wypowiadali się na temat filmu, to widzowie mieli zupełnie inne zdanie. Widowisko, w krótkim czasie zarobiło ponad 400 milionów dolarów, podczas gdy koszty samej produkcji wyniosły ok. 40 milionów. Ten niewątpliwy sukces komercyjny, skusił reżysera Luc’a Besson’a do napisania drugiej części „Lucy”. Informacja o napisaniu scenariusza do „Lucy 2”, została już potwierdzona przez samego Bessona. Podobno zdjęcia do filmu mają rozpocząć się w listopadzie, choć nie jest to do końca pewne.
"Lucy" to opowieść o zwyczajnej amerykance, która bez swojej zgody zostaje „kurierem” narkotykowym. Mafia zaszywa we wnętrznościach bohaterki woreczek, w którym znajduje się substancja. W wyniku wypadku, narkotyk uwalnia się do organizmu Lucy i w ten sposób zyskuje ona nadprzyrodzone zdolności.

Lucy - sequel filmu sci-fi ze Scarlett Johansson jednak powstanie Lucy - sequel filmu sci-fi ze Scarlett Johansson jednak powstanie Lucy - sequel filmu sci-fi ze Scarlett Johansson jednak powstanie

2017-10-02 - M.Niakas

0

Komentarze do:
Lucy - sequel filmu sci-fi ze Scarlett Johansson jednak powstanie

Podobne artykuły i galerie