Logo

"Liga Sprawiedliwych" ma reżysera, ale?

A jednak potwierdziły się wcześniejsze plotki. Po długich poszukiwaniach reżysera dla „Ligo Sprawiedliwych” wiadomo już, kto ją nakręci. To Zack Snyder, który informację tę potwierdził w rozmowie z magazynem „Empire”. Jak się jednak okazuje, by do tego doszło, musi zostać spełniony jeden warunek. Jak wiemy, ostatnim filmem Snydera jest „Człowiek ze stali”, czyli najnowsza produkcja o Supermanie. Reżyser będzie mógł nakręcić kolejny film o superboahterach dla Warner Bros. jeżeli nowy Superman odniesie sukces.

?Liga Sprawiedliwych? ma reżysera, ale? ?Liga Sprawiedliwych? ma reżysera, ale?

A o tym przekonamy się dopiero w czerwcu. Światowa premiera „Man of Steel” odbędzie się 12 czerwca, polska – 21 czerwca. Snyder czuje się podekscytowany możliwości zbudowania całego uniwersum DC, w ten sposób, jak realizowane są filmy powstające pod szyldem Marvela.
Przypomnijmy, że „Liga Sprawiedliwych” do kin ma wejść w 2015 i podjąć rywalizację z drugą częścią „Avengersów”. Nie będzie to zadanie łatwe, gdyż „Avengersi” okazali się w zeszłym roku jednym z najchętniej oglądanych filmów wszechczasów.

?Liga Sprawiedliwych? ma reżysera, ale?

2013-04-26 - D. Jędrzejewska

0

Komentarze do:
"Liga Sprawiedliwych" ma reżysera, ale?

Podobne artykuły i galerie