Logo

Kto się nie lubi w muzycznym show-biznesie?

Choć może się wydawać, że muzyczny show-biznes stanowi wielką zgodną rodzinę – to tylko pozory. Tu, tak jak i wszędzie, dochodzi do konfliktów, spornych sytuacji, kłótni i słownych przepychanek. Z tą różnicą, że wszelkie konflikty szybko wychodzą na jaw i przebiegają w świetle reflektorów. Media chętnie piszą o tym, kto w światku muzyczny się ze sobą pokłócił. Odbiorcy za to chętnie o tym czytają, uznając wszelkie waśnie i niesnaski za gorący news. Dobrze wiedzieć, że do lukrowanej rzeczywistości wkrada się czasem trochę zabawnej goryczy.
Kelly Osbourne i Christina Aguilera

Kto się nie lubi w muzycznym show-biznesie? Kto się nie lubi w muzycznym show-biznesie?

Te dwie dziewczyny nie lubią się już od lat. Złośliwości przeważnie dotyczyły wagi wokalistek. Aguilera lata temu otwarcie podśmiewała się z panny Osbourne, że ta posiada w zanadrzu naddatek kilogramów. Potem role się odwróciły – córka słynnego Ozzy’ego pięknie straciła na wadze, za to krągłości i to całkiem sporo przybyło niegdyś szczupłej Chrisitnie. Kelly nie zostawiła tego bez komentarza, dzieląc się swoją frustracją na antenie programu „Fashion Police”: „Może po prostu stała się grubą s*ką, którą się tak naprawdę urodziła. Była w stosunku do mnie prawdziwą p*zdą. I kupiła mój dom! Nazywała mnie grubą przez tyle lat. I wiesz co Christina? Sp**rdalaj, ty też jesteś gruba!”
Madonna i Elton John

Kto się nie lubi w muzycznym show-biznesie? Kto się nie lubi w muzycznym show-biznesie?

Konflikt w obrębie starszego pokolenia. Elton John i Madonna nie pałają do siebie sympatią już od lat. Dlatego też unikają wspólnych imprez i jakichkolwiek publicznych spotkań. Ich przekomarzanki czasem jednak wychodzą na wierzch. Na rozdaniu Złotych Globów sprzed dwóch lat, Elton John został zapytany, komu przypadnie statuetka za najlepszą piosenkę. Ten odpowiedział: „Na pewno nie Madonna. K**wa, ona nie ma ani cienia szansy!” Tymczasem to właśnie do rąk tejże wokalistki trafiło prestiżowe wyróżnienie (za piosenkę „Masterpiece”). Proszony o komentarz brytyjski artysta wciąż utrzymywał, że Madonna otrzymała wyróżnienie zupełnie bezzasadnie.
Calvin Harris i Lady Gaga

Calvin Harris słynie ze współpracy z wielkimi gwiazdami, z których najjaśniejszą do tej pory była chyba Rihanna. W jednym z porannych programów zdradził, że zaproponowano mu również współpracę z Lady Gagą, ten jednak w to nie wszedł. Jego wypowiedź chyba nieco uraziła dumę wokalistki, która postanowiła szybko ją sprostować. Napisała więc na Twitterze: „Wygląda na to, że ostatnio stało się modnym opowiadanie o Lady Gadze, kiedy notowania twojej muzyki spadają. Calvin Harris, nigdy do Ciebie nie mailowałam. Rozumiem, że to trudne do uwierzenia, że piszę i produkuję sama swoją muzykę. Czy to dlatego, że jestem kobietą i nie znam się na muzyce elektronicznej, prawda?”. Co ciekawe, Harris nie dał się sprowokować, przeprosił, tłumacząc, że to wytwórnia Gagi się z nim kontaktowała, o czym wokalistka mogła nie wiedzieć.
Eminem i Mariah Carey

Kto się nie lubi w muzycznym show-biznesie? Kto się nie lubi w muzycznym show-biznesie?

Eminem I Mariah Carey czuli do siebie niegdyś miętę. Wydaje się jednak, że oboje mają różne podejście do tego, co ich łączyło. Raper bez oporów wygłaszał w mediach, że spał z wokalistką. Ta jednak radykalnie zaprzeczała, że ich relacja skończyła się na kilku randkach bez żadnych zbliżeń, po czym złośliwie zatrudniła do jednego ze swoich teledysków („Obsessed”) aktora łudząco podobnego do Eminema.
Dla rapera było to zbyt wiele, więc zagroził, że opublikuje w sieci nagie zdjęcia ponętnej diwy. Nigdy tego nie zrobił, jednak poświęcił Marii kilka zdań w jednym swoich utworów: „Zamknij się, bo przypomnę ci wszystkie telefony, które wykonałaś do mojego domu, kiedy byłaś dzika i wolna, jeszcze przed Nickiem. Kiedy byłaś na moim ch*ju. A ja dawałem ci powód do uśmiechu"
Ciara i Rihanna

Kto się nie lubi w muzycznym show-biznesie? Kto się nie lubi w muzycznym show-biznesie?

Ciara i Rihanna to dwie piękne wokalistki, które połączył nie tylko wykonywany fach, ale i ten sam mężczyzna. Obie w przeszłości spotykały się z Chrisem Brownem. W takich sytuacjach z reguły nietrudno o konflikt. Panie od czasu do czasu lubią sobie dogryźć. Niegdyś w jednym z programów TV Ciara postanowiła niepochlebnie skomentować styl ubierania się Riri i jej nieprzyjazne podejście do ludz – Ciara na jednej z branżowych imprez została zignorowana przez Rihannę. Barbadoska gwiazda nie czekała długo z reakcją na te słowa. Napisała więc na Twitterze: „Przepraszam Ciara. Czy zapomniałam dać ci napiwku? Ojej, jak niegrzecznie z mojej strony. Myślisz, że jesteś twarda, co?".

Kto się nie lubi w muzycznym show-biznesie? Kto się nie lubi w muzycznym show-biznesie?
Kto się nie lubi w muzycznym show-biznesie? Kto się nie lubi w muzycznym show-biznesie? Kto się nie lubi w muzycznym show-biznesie? Kto się nie lubi w muzycznym show-biznesie? Kto się nie lubi w muzycznym show-biznesie?

2013-11-12 - D. Jędrzejewska

0

Komentarze do:
Kto się nie lubi w muzycznym show-biznesie?

Podobne artykuły i galerie