Logo

Kruk - przerażający zwiastun nowego serialu Canal+

Trzeba przyznać, że stacja Canal+, coraz bardziej słynna jest z ambitnych produkcji, które cieszą się wręcz ogromną popularnością. Doskonałym tego przykładem jest chociażby serial "Belfer" z Maciejem Stuhrem w roli głównej, który może poszczycić się statuetką Orła za Najlepszy Filmowy Serial Fabularny. Czy podobny los czeka kolejną serialowa produkcję stacji zatytułowaną "Kruk", do której zwiastun właśnie opublikowano w sieci? Wiele na to wskazuje. Zapowiedź możecie zobaczyć poniżej.
"Kruk" to przede wszystkim pierwsza polska produkcji w technologii 4K - najwyższej obecnie rozdzielczości. Serial opowie nam historię porwania nastolatka w Białymstoku. Mroczną sprawą zajmie się śledczy Adam Kruk(w tej roli Michał Żurawski), który będzie musiał zmierzyć się nie tylko z trudem zagadkowego porwania, ale również z mrocznymi wizjami ze swojej przeszłości. Premiera produkcji jest przewidziana na wiosnę 2018.

Kruk - przerażający zwiastun nowego serialu Canal+ Kruk - przerażający zwiastun nowego serialu Canal+ Kruk - przerażający zwiastun nowego serialu Canal+

2017-12-12 - M.Niakas

0

Komentarze do:
Kruk - przerażający zwiastun nowego serialu Canal+

Podobne artykuły i galerie