Logo

"Jurassic World" - pierwsze zdjęcia z planu wielkiego widowiska

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z filmu "Jurassic World". Nie zobaczymy na nich jednak dinozaurów, ale mamy okazję pooglądać z bliska aktorów, którzy tu występują, czyli Chrisa Pratta, Bryce Dallas Howard, Nicka Robinsona i Tyowa Simpkinsowa. Wszyscy bohaterowie nowej opowieści o dinozaurach ponownie znajdą się na znanej z poprzednich odsłon fikcyjnej wyspie Isla Nublar. Akcja rozegra się 22 lata po wydarzeniach z pierwszej części.

"Jurassic World" - pierwsze zdjęcia z planu wielkiego widowiska "Jurassic World" - pierwsze zdjęcia z planu wielkiego widowiska

Za kamerą tym razem stanął Colin Trevorrow, który jest również współautorem scenariusza. Obsadę zasilili także: Jake Johnson, Irrfan Khan, Vincent D'Onofrio, BD Wong, Omar Sy, Judy Greer, Katie McGrath i Lauren Lapkus.
Muzykę skomponował zaś Michael Giacchino. Dinozaury będą połączeniem animacji komputerowej ze specjalnymi makietami (tak, jak miało to miejsce w oryginalnym filmie Stevena Spielberga). "Jurassic World" zadebiutuje 12 czerwca 2015 roku.

"Jurassic World" - pierwsze zdjęcia z planu wielkiego widowiska

2014-06-13 - D. Jędrzejewska

0

Komentarze do:
"Jurassic World" - pierwsze zdjęcia z planu wielkiego widowiska

Podobne artykuły i galerie