Logo

John Lutz, "Szał" - kolejna książka uznanego twórcy kryminałów w sprzedaży

Seria morderstw, bezcenne dzieło sztuki i skomplikowane śledztwo - wokół tych trzech elementów fabularnych krąży najnowsza książka uznanego twórcy kryminałów, Johna Lutza pt. "Szał". Powieść za sprawą wydawnictwa Prószyński i S-ka właśnie trafiła do sprzedaży.


Tym razem detektyw Quinn będzie musiał się zmierzyć z echami przeszłości. Już kiedyś przecież miał do czynienia z zabójcą podpisującym swoje ponure "dzieła" literami D. O. A. Pytanie więc brzmi: czy morderca powrócił, czy też Quinn ma do czynienia z perfekcyjnym naśladowcą? Całość historii wiąże się z dziełem sztuki, które zaginęło podczas wojny, a teraz żyje niemal własnym życiem. Jak wielu ludzi jest gotowych na wszystko, by wejść w posiadanie tajemniczego skarbu?

John Lutz, "Szał" - kolejna książka uznanego twórcy kryminałów w sprzedaży John Lutz, "Szał" - kolejna książka uznanego twórcy kryminałów w sprzedaży

Wszystko to prowadzi Quinna do szokujących wniosków. Jedna z głównych ról w tej zawikłanej historii należy właśnie do niego. Rola, którą będzie musiał odegrać do końca. Po książki Lutza warto sięgać, szczególnie że sam Harlan Coben chwalił tego pisarza za umiejętność wywoływania dreszczyku emocji, zaś Jeffery Deaver za zaskakujące zwroty akcji. W Polsce ukazały się dotychczas następujące powieści autora: „Seryjny”, „Puls”, „Mister X”, „Łowca”, „Mrok”,„Rzeźnik” i „Bez śladu”.

John Lutz, "Szał" - kolejna książka uznanego twórcy kryminałów w sprzedaży

2015-07-21 - D. Jędrzejewska

0

Komentarze do:
John Lutz, "Szał" - kolejna książka uznanego twórcy kryminałów w sprzedaży

Podobne artykuły i galerie