Logo

Han Solo - kto walczy o kultową rolę?

Kto zagra odmłodzonego Hana Solo? Casting wzbudza ogromne zainteresowanie. Wszak grany przez Harrisona Forda bohater to jedna z najbardziej lubianych postaci kina. Ponad 2,5 tysiąca aktorów wzięło udział w przesłuchaniu do spin-offa "Gwiezdnych Wojen", który będzie opowiadał jego losy.
Na długiej liście kandydatów znaleźli się m.in. Aaron Taylor-Johnson ("Avengers: Czas Ultrona"), Miles Teller ("Whiplash"), Hunter Parrish ("Trawka"), Dave Franco ("21 Jump Street"), Rami Malek ("Mr. Robot"), Chandler Riggs ("The Walking Dead"), Leo Howard ("Kickin’ It"), Nick Robinson ("Jurassic World"), Ansel Elgort ("Gwiazd naszych wina"), Jack Reynor ("Transformers: Wiek zagłady"), Logan Lerman ("Furia"), Landon Liboiron ("Hemlock Grove"), Tony Oller ("Noc oczyszczenia"), Colton Haynes ("Teen Wolf"), Max Thieriot ("Bates Motel"), Ed Westwick ("Plotkara"), Tom Felton (seria "Harry Potter") i Joshua Sasse ("Galavant").

Han Solo ? kto walczy o kultową rolę? Han Solo ? kto walczy o kultową rolę?

Spokojnie, czasu jest dużo. Zdjęcia do filmu mają rozpocząć się dopiero w styczniu 2017 roku. Spin-off pokaże, w jaki sposób Han Solo stał się przemytnikiem, złodziejem i awanturnikiem. Akcja filmu rozegra się na 15 lat przed tym, jak bohater poznał Luke'a Skywalkera i Obi-Wana Kenobiego w kantynie w Mos Eisley. Film trafi do kin w maju 2018 roku.

Han Solo ? kto walczy o kultową rolę?

2015-12-05 - D. Jędrzejewska

0

Komentarze do:
Han Solo - kto walczy o kultową rolę?

Podobne artykuły i galerie