Logo

?Everybody's Fine" - pokaz na rzecz Tribeca Film Institute

3 grudnia w Nowym Jorku odbył się specjalny pokaz filmu „Everybody’s Fine” na rzecz Tribeca Film Institute. „Wszyscy mają się dobrze” wejdzie na ekrany polskich kin 8 stycznia 2010 roku.
Zobacz także: Pokaz w Tribeca Film Institute - galeria » W filmie Kirka Jonesa w rolach głównych zobaczyliśmy Roberta De Niro, Drew Barrymore, Kate Beckinsale i Sama Rockwella. Produkcja opowiada o wdowcu, który po śmierci żony utracił kontakt z rodziną i postanawia to zmienić. Wyrusza więc w podróż, by odwiedzić wszystkie swoje dzieci, których życie układa się bardzo różnie.

Barrymore, De Niro i Beckinsale - Tribeca Film Institut - Everybodys Fine Kate Beckinsale - Tribeca Film Institut - Everybodys Fine

Tribeca Film Institute wspiera, finansuje i inspiruje twórców filmowych. Jej założycielami są Robert De Niro, Jane Rosenthal i Craig Hatkoff. Instytut powstał po tragedii z 11 września, by za pomocą filmów promować wzajemne zrozumienie i tolerancję. Otwiera drogę młodym twórcom chcącym spróbować swych sił w filmie i zachęca do wyrażania siebie za ich pomocą.  

Kate Beckinsale - Tribeca Film Institut - Everybodys Fine Tribeca Film Institut - Everybodys Fine
Drew Barrymore - Tribeca Film Institut - Everybodys Fine Kate Beckinsale - Tribeca Film Institut - Everybodys Fine

2009-12-04 - A. Sumarowska

0

Komentarze do:
?Everybody's Fine" - pokaz na rzecz Tribeca Film Institute

Podobne artykuły i galerie