Logo

Dr House chwali polską wódkę

Hugh Laurie, aktor i muzyk najbardziej znany za swoją brawurową rolę w serialu "Dr House", postanowił pochwalić polską wódkę. Napisał na swoim Twitterze, że rosyjska wódka nadaje się jedynie do czyszczenia piekarników, najlepiej natomiast pić wódkę z Polski. Wypowiedź padła w kontekście igrzysk w Soczi. Już od jakiegoś czasu wiele gwiazd i innych słynnych postaci wypowiada się z niesmakiem o tej imprezie, a nawet nawołuje do jej bojkotu. Hugh Laurie wpisał się w tę niechętną Rosji konwencję i napisał na sieci: Bojkotowałbym rosyjskie towary, gdybym tylko mógł sobie przypomnieć, jakie rzeczy robią Rosjanie, poza smuceniem całego świata.

Dr House chwali polską wódkę Dr House chwali polską wódkę

Gdy w komentarzach do wpisu pojawiły się sugestie, że rosyjska wódka jest dobra, odpowiedział: Ok, rosyjska wódka jest dobra, jeśli chcesz wyczyścić piekarnik. Do picia - na przyszłość - wódka musi być polska. Wkrótce jednak zamieścił sprostowanie: Cofam to, co wcześniej napisałem. Zamiast tego wzywam dobrych i miłych Rosjan, aby przeciwstawili się tym zbirom, którzy handlują tego rodzaju trucizną. Hugh Laurie nie tak dawno wystąpił w Polsce ze swoim repertuarem muzycznym (czerwiec 2013). Czyżby w tym czasie miał okazję zasmakować się w polskim alkoholu?
Warto wspomnieć, że na Twitterze obserwuje go ponad 280 tys. osób. Zrobił nam więc całkiem dobrą reklamę. Ostatnią rolą byłego "Dr House'a" jest występ w adaptacji dramatu wojennego pt. "Mr. Pip".

Dr House chwali polską wódkę Dr House chwali polską wódkę
Dr House chwali polską wódkę Dr House chwali polską wódkę

2014-01-19 - D. Jędrzejewska

0

Komentarze do:
Dr House chwali polską wódkę

Podobne artykuły i galerie