Logo

Angelina Jolie ubierana przez Polkę

Anna Biedrzycka-Sheppard to jedna z najlepszych i najbardziej znanych polskich kostiumografów. Dwukrotnie była nominowana do Oscara, teraz miała okazję współpracować z Angeliną Jolie. Panie spotkały się na planie nowej filmowej baśni pt. "Czarownica", która wejdzie do kin już w maju. Biedrzycka przy okazji wywiadu udzielonego Agnieszce Niezgodzie na potrzebę książki "Hollywood PL" opowiedziała o pracy ze słynną gwiazdą. Z jej słów wynika, że Jolie funduje współpracownikom na planie niemałą huśtawkę nastrojów. Napięcie tłumaczyłam sobie jej statusem gwiazdy, która jednocześnie jako producent chciała udowodnić, że nie jest zabawką hollywoodzką, lecz kobietą o wysokim IQ. Nieumalowana, uczesana w koński ogon jest piękna, że dech zapiera, lecz jest także inteligentna, skomplikowana, wymagająca - mówi kostiumolog.

Angelina Jolie ubierana przez Polkę Angelina Jolie ubierana przez Polkę

Biedrzycka dodaje również: Wszystkie humory wybaczałam Angelinie w jednej sekundzie, kiedy widziałam ją z dziećmi. Zakochana w nich do obłędu, poświęcała im każdą wolną minutę. Na czas planu przenieśli się z rodziną do zamkniętego osiedla, stworzonego dla nich na terenie studia, do którego nikt nie miał dostępu. Ona, Brad, sześcioro dzieci, batalion kucharzy, ochroniarzy, opiekunek.
Anna Biedrzycka-Sheppard hollywoodzką karierę rozpoczęła w 1993 roku, kiedy stworzyła kostiumy do "Listy Schindlera" Stevena Spielberga. Pracowała także przy takich filmach, jak "Bękarty wojny", "Captain America: Pierwsze starcie" czy "Oliver Twist".

Angelina Jolie ubierana przez Polkę Angelina Jolie ubierana przez Polkę
Angelina Jolie ubierana przez Polkę Angelina Jolie ubierana przez Polkę

2013-12-24 - D. Jędrzejewska

0

Komentarze do:
Angelina Jolie ubierana przez Polkę

Podobne artykuły i galerie